Už minulý rok, keď primátor Matúš Vallo obchádzal mestské časti, bol autobus 27 témou, ktorá ľudí na debate zaujímala. Obyvatelia ulíc Cabanova, Tranovského sa vtedy pýtali na možný návrat malého autobusu.
„S nákupmi si musíme často volať taxík, nevieme ich odniesť,“ hovorili na stretnutí seniorky z Tranovského. Hlavné mesto argumentovalo vysokými nákladmi, ročne asi 75-tisíc eur, a nízkou vyťaženosťou autobusu. K zmene prišlo o asi po roku.
„Táto myšlienka vznikla najmä z debát v denných centrách seniorov, ale aj z požiadaviek ľudí so zdravotným znevýhodnením, ktorí žijú v lokalitách s horšou dostupnosťou k hlavným trasám MHD,“ hovorí mestský poslanec za Dúbravku Juraj Káčer. „Mnohí z nich majú objektívny problém odniesť si nákup z najbližšej zastávky k svojmu bydlisku a následne zdolávať kopec alebo dlhšiu pešiu trasu. V tejto otázke ma podporili mestská poslankyňa za Dúbravku Zdenka Zaťovičová, primátor Matúš Vallo a starosta Martin Zaťovič. Aby tento projekt fungoval čo najlepšie, bude potrebné vyriešiť aj niektoré miesta, kde dnes parkujú autá tak, aby sa autobus vedel bezpečne a plynulo dostať tam, kde ho obyvatelia potrebujú.“
Linka 27 by mala začať premávať po prázdninách. Trasa a zastávky autobusu ostanú zachované - Pri Hrubej lúke, Saratovská, Pri kríži, Homolova, Cabanova, Tranovského, Štepná, Žatevná, Pod záhradami, Alexyho.